GLOV

Glov

Glov má své kořeny v Polsku a tak trochu i v Austrálii. Dvě polské studentky se v době studia vydali na stáž do Austrálie. Zde objevili speciální materiál využívající na čištění pleti před výkony na klinice plastické chirurgie. Natolik je zaujal, že si ho přivezli domů z Polska, kde začal maraton výzkumu v soukromých laboratořích. Výzkum byl zaměřen na vývoj dokonalého odličovače, k jehož použití stačí pouze voda. To dalo podnět k vytvoření společnosti Phenicoptere a tento evropský start-up na kosmetickém trhu uvedl po dvou letech zkoumání světové senzace - inovativní rukavice Glov HydroDemaquillage. Speciální rukavice měla ihned obrovský úspěch na globálním trhu. Pro svůj inovativní nápad, kreativitu a intenzivní podnikatelské aktivity získala společnost titul start-up roku 2012 v Polsku a od té doby nasbírala další významná ocenění.

V roce 2014 začala firma globální expanzi a zúčastnila se nejprestižnějších mezinárodních veletrhů jako: Cosmoprof Bologna, Beautyworld na Středním východě, BeautyEuroasie, Cosmoprof Lase Vegas a InterCharm Rusko. Dnes se výrobky těší velké oblibě a jsou prodávány v nejprestižnějších kosmetických řetězcích po celém světě. A nám je velkou ctí, že si díky nám můžete rukavici na odličování zakoupit i vy na našem e-shopu PROFISKIN.CZ!

Proč je rukavice Glov HydroDemaquillage tak výjimečná?

Filozofie Glov je založena na rozmazlování přírodní krásy s využitím nejnovějších technologií. Glov odstraňuje veškerý make-up pouze pomocí vody, a to díky mikro technologii ve speciální látce. Glov řeší všechny problémy, na které žena naráží při odstraňování make-upu tradičním způsobem.

Rukavice Glov byla vytvořena ke splnění potřeb každé ženy na celém světě. Každá žena má úplně stejnou potřebu na konci dne - nejpohodlnější odlíčení make-upu před spaním. Rukavice si efektivně poradí s jakýmkoliv druhem make-upu, včetně velmi odolné řasenky či rtěnky. Stačí ji pouze namočit a jemnými krouživými pohyby make-up odstranit. Tuto rukavici můžete používat takto až 3 měsíce.

Poznejte tajemství odličování čistou vodou! Rukavice Glov HydroDemaquillage máme v několika provedeních. Vyberte si tu svou!

 

2017 COPYRIGHT Profiskin  / Tvorba eshopu: Web Revolution

V souladu s platnou legislativou: „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.”