Jak aplikovat samoopalovací přípravky

1. Nejprve očistit pleť peelingem, dále doporučujeme použít peptidovou mlhu Vita Liberata, která vyrovná PH pokožky a zesílí účinek samoopalovacího přípravku.
Nanášet začneme pomocí aplikační rukavice. Na rukavici naneste 2-3 dávky pěny nebo 5-6 dávek krému. Rukavici zmáčkněte. 

2. Začněte natíráním nohou krémem či pěnou, doporučujeme krém Phenomenal. Natřete si nohy ze všech stran. Od boků přes celá stehna, kolena a lýtka. Pokud již na rukavici nic nezbývá, zmáčkněte ji v dlani a zbytek naneste na nárty a lehce na prsty.

3. Aplikaci krému nebo pěny na rukou začněte od předloktí. Postupujte krouživými pohyby přes loket až k rameni. Nezapomeňte ani na zadní část paže.
Krém / pěnu nanášejte krouživými pohyby, aby došlo k úplnému rozetření a dokonalému vstřebání. Pokud opět na rukavici nic nezbývá, zmáčkněte ji v dlani, uchopte rukavici mezi palec a prostředníček a lehce naneste přípravek na každý prst.

Nenatírejte kůži mezi prsty – ta se nikdy sama neopálí a výsledek by působil nepřirozeně.

4. Natřete ramena, hrudník a dekolt. Obličej a krk necháme na závěr.

Aplikace přípravku Vita Liberata na břicho je velmi jednoduchá, natírejte pokožku krouživými pohyby, dokud se barva nesjednotí. 

 

5. Přípravek je vhodný i na obličej. Naneste na rukavici a poté aplikujte od středové T – zóny, přes tváře a čelo k vlasům. Pár tahů veďte také přes bradu na krk a za uši. 

Doporučujeme vynechat ušní lalůčky. Nezapomeňte na aplikaci také na zadní části krku. 

Na obličej doporučujeme také nový produkt samoopalovací pudr Mineral Trystal Sunkissed. 

Pokožku můžete na závěr rozjasnit přípravkem Body Blur.  

2017 COPYRIGHT Profiskin  / Tvorba eshopu: Web Revolution

V souladu s platnou legislativou: „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.”